Sinop Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkeli MYO öğrencilerine teknik ve kültürel gezi

TÜRKELİ MYO ÖĞRENCİLERİNE TEKNİK VE KÜLTÜREL GEZİ DÜZENLENDİ SİNOP TÜRKELİ MESLEK YÜKSEKOKULU (MYO) BÜNYESİNDE İLK ÖĞRENCİLERİNİ BU YIL ALAN ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ PROGRAMI ÖĞRENCİLERİ, BİR DİZİ ETKİNLİK İÇİN SİNOP’A GEZİ DÜZENLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Türkeli MYO öğrencilerine teknik ve kültürel gezi
159 views
05 Kasım 2021 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sinop Türkeli Meslek Yüksekokulu (MYO) bünyesinde ilk öğrencilerini bu yıl alan Acil Durum ve Afet Yönetimi Programı öğrencileri, bir dizi etkinlik için Sinop’a gezi düzenledi.

Türkeli İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleşen gezi programına, Acil Durum ve Afet Yönetimi Programı akademisyenleri Öğretim Görevlisi Ömer Demirbilek, Öğretim Görevlisi Dr. Tolga Acar Yeşil ve Öğretim Görevlisi Şeyhmus Aksoy da katıldı.

İlk olarak Osmaniye İlköğretim Okulu öğrencilerine yönelik düzenlenen eğlence faaliyetlerinde, yüz boyama, ip atlama, voleybol, basketbol oyunlarıyla öğrencilerin keyifli anlar yaşaması sağlandı.

Daha sonra Sinop Gençlik Hizmetleri Müdürü Şükrü Özgenç ile bir araya gelerek, gençlik merkezleri ve ilçe gençlik ve spor müdürlükleri faaliyetleri hakkında bilgi aldılar. Etkinliğin üçüncü kısmında, Sinop ilinin eşsiz güzelliklerinden olan Hamsilos ve Akliman’da doğayla iç içe vakit geçirdiler.

Etkinliğin devamında Sinop Havaalanında ARFF birimi ziyaret edilerek, çalışma ortamları, imkanları, araç ve gereçleri öğrencilerimiz tarafından incelendi. Bu ziyarete, Sinop Vali Yardımcısı Recep Yüksel ve Sinop Havalimanı Müdürü Taylan Öncel katılarak, öğrencilerle sohbet ettiler.

Günün son etkinliğinde Sinop İl AFAD Müdürlüğü ziyaret edilerek, AFAD’ın çalışma ortamları, imkanları, araç ve gereçleri öğrenciler tarafından incelenerek, çeşitli uygulamalar gerçekleştirildi. Etkinliğin bu bölümünde Türkeli Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi İsmail Güçlü de eşlik ederek, öğrencilerle sohbet etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.