Sinop Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BEKADER’den skandal ’Papa’ puluna tepki

GENEL MERKEZİ SİNOP’TA BULUNAN DEVLETİN BEKASI VE MİLLETİN İRADESİ DERNEĞİ (BEKADER) IRAK KÜRT BÖLGESEL YÖNETİMİ’NİN (IKBY), KATOLİKLERİN RUHANİ LİDERİ PAPA FRANCİSCUS’UN ZİYARETİ İÇİN BASTIRDIĞI TÜRKİYE’Yİ PARÇALAMAYA YÖNELİK İMALARDA BULUNAN BİR HARİTA İÇEREN SKANDAL PULA TEPKİ GÖSTERDİ. (BEKADER GENEL BAŞKANI FATİH CANDAR CAN)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BEKADER’den skandal ’Papa’ puluna tepki
211 views
11 Mart 2021 - 9:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

SİNOP (İHA) – Genel merkezi Sinop’ta bulunan Devletin Bekası ve Milletin İradesi Derneği (BEKADER) Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’nin (IKBY), Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus’un ziyareti için bastırdığı Türkiye’yi parçalamaya yönelik imalarda bulunan bir harita içeren skandal pula tepki gösterdi.

Bölücülük peşinde koşanların sonuçsuz kalacağını vurgulayan BEKADER Genel Başkanı Fatih Candar Can, “’Papa’nın Irak ziyaretinde ortaya çıktı ki, Barzani yönetimi birçok ilimizi de dahil ettikleri sözde kürdistan haritası propagandasıyla hatıra pulu bastırmış. Bu vatanın sınırları masa başında çizilmedi. Misak-ı Milli sınırlarımız bizim namusumuzdur. Gücü yeten varsa gelsin değiştirsin. Bölünme hayali ve düşüncesi içerisinde olanlar mahv-ı perişan olacaklardır” dedi.

Türkiye üzerinde oynanan oyunlara fırsat verilmeyeceğini dile getiren Fatih Candar Can, “Kürt akrabalarımız var, arkadaşlarımız var, aynı toprak üzerinde et ve tırnak gibiyiz. Aynı vatanda aynı toprağı paylaşıyor, aynı havayı soluyoruz. Ey bölücülük propagandası yaparak, ülkemizin ve milletimizin huzurunu bozmaya çalışan, bizler için yok hükmünde olan pul sahtekârları! Şunu iyi bilin, gözümüzde pul kadar değeriniz yok! 15 Temmuz’da 1 dolarlarıyla fitne sokup ülkemizde kaos oluşturmaya kalkanların sonları neyse, sahte pul koleksiyonu ile ortalıklarda dolaşıp sınır çizenlerin sonları da aynı olur. Dünya şunu artık iyi bilmelidir! Çılgın Türkler var ya, hani şu çılgın Türkler; ‘Bir gece ansızın gelebilir’” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.